Suusaalade maailmameistrivõistluste rohetiimi juht Miha Lesjak jagab kogemusi

Pärnu kolledžis toimub järgmisel nädalal, 12. septembril, erakordne sündmus, kui Primorska Ülikooli turismiuuringute teaduskonna kaasprofessor Miha Lesjak jagab avalikult oma kogemusi suusaalade maailmameistrivõistluste rohetiimi juhina (Chief Sustainability Officer).

Lesjak räägib oma kogemusest selle aasta alguses toimunud suusaalade maailmameistrivõistlustel, mis leidsid aset Planicas, Sloveenias. Tema loeng algab kell 10.45 ja kestab kuni 12.15, pakkudes võimalust kuulata lugu sellest, kuidas rohetiim aitas muuta suursündmust rohkem keskkonnasõbralikuks ja jätkusuutlikuks.

Primorska Ülikooli kaasprofessor Lesjak on tuntud oma ekspertiisi poolest jätkusuutlikkuse valdkonnas ning tema kogemuste jagamine annab kuulajatele ainulaadse võimaluse mõista, kuidas suuremahulised üritused saavad olla keskkonnasõbralikumad ja vastutustundlikumad.

Kõik huvilised on oodatud!

Turistica
Planica
Foto on dekoratiivne

TÜ Narva kolledži tudengid külastavad Pärnu kolledžit keeleõppe eesmärgil