Anna–Liisa Kärson

Täna pühitsetakse rebaste ristimise raames sisse uued päevaõppe esmakursuslased

Täna 4. oktoobril pühitseb Pärnu kolledži kolmas kursus sisse uued päevaõppe esmakursuslased. Kella 8.15 alustatakse Pärnu kolledžis erinevate tegevuste ning aladega, et uued üliõpilased saaksid täieõiguslikeks Pärnu kolledži tudengiteks.

Rebaste ristimine on Pärnu kolledžis olnud traditsiooniks juba mitme kümneid aastaid ning selle eesmärgiks on esmakursuslased valmistada ette tulevaks kolmeks aastaks ning seda kolledži kolmanda kursuse poolt.

Tänavune rebaste ristimine algab kell 8.15 Pärnu kolledži õuel ning erinevad tegevused leiavad aset ka kella 8.15 ja 12.15 pauside ajal. Pärast väljakutsuvat kuid meeldejäävat päeva on kõik rebased ja kogu koolipere oodatud kell 20.00 Wunderbaari peole, kus naudime rebaste etteasteid, mängime mänge ja kuulutame teid auga välja teenitud kolledži tudengiteks.

Lisainformatsioon ning pilet õhtusele peole:

www.parnu.ut.ee/et/sisu/tupk-rebaste-ristimine

Inimesekeskne sotsiaalne innovatsioon

Magistriõppekava „Inimesekeskne sotsiaalne innovatsioon“

Lõpuaktus 2024

Pärnu kolledži lõpuaktus 2024