Turism on taas tõusuteel, majutusettevõtete külastus kasvas 300%

Reisimine on endiselt moes ja välisturistid Eestis oodatud. Statistikaameti andmetel peatus aprillis 2022 Eesti majutusettevõtetes ligi 236 000 turisti, mis ületab mullust sama perioodi taset 300%, kusjuures välisturistide arv on lähenenud jõudsalt kriisieelsele tasemele.

Viimased kaks aastat on esitanud turismisektorile tõelise väljakutse ning tõstnud seeläbi turismiteenuste pakkumise hüppeliselt uuele tasemele – uuenduslikud digilahendused, jätkusuutlik turismiettevõtlus, terviklikud ettevõtluse ökosüsteemid – need on vaid mõned märksõnad, millega turismiettevõtjad praegu kokku puutuvad ja milles neile on väljakutsed esitatud.“ toob välja Pärnu kolledži turismiosakonna spaamajanduse nooremlektor Margrit Kärp.

Pärnu kolledži turismi- ja hotelliettevõtluse eriala lõpetajad on tulevikuturismi tegijad, kes oskavad disainida jätkusuutlikke turismiteenuseid, kasutada säästlikult ja efektiivselt ressursse ning arendada piirkonda terviklikult ja koostöös kõikide osapooltega.

Tutvu ka Pärnu kolledži turismi- ja hotelliettevõtluse õppekavaga:
www.ut.ee/et/oppekavad/turismi-ja-hotelliettevotlus

Vastuvõtt Pärnu kolledžisse on alanud – tule ja investeeri oma tulevikku!

#ettevõtlus #rahvusvaheline
TÜ Pärnu kolledž

Üleeuroopalisel hotellimajanduskoolide võistlusel esindab Eestit Pärnu kolledži võistkond

#sisseastumine
TÜ Pärnu kolledži avatud uste päev

Avatud uste päev meelitas kohale hulga huvilisi

#ettevõtlus #instituudist #sisseastumine

Projektijuhtimise terminibaasi töötuba

Sind huvitab projektijuhtimine? Tule Tartu Ülikooli Pärnu kolledži avatud uste päevale ja võta osa projektijuhtimise töötoast!