Autor:

VIDEO: Miks õppida magistris persoonibrändipõhist ettevõtlust?

Miks peaks ülikoolis õppima persoonibrändipõhist ettevõtlust? Muusik, kirjanik ja ettevõtja Mihkel Raud küsib ja coach ning mikroettevõtja Jaanika Rannula vastab.

Persoonibrändipõhine ettevõtlus on magistrikava, mis on loodud spetsiaalselt neile, kes turundavad tooteid või teenuseid läbi isikliku kaubamärgi, olles kas üksikettevõtjad või väikese meeskonna juhid.

Kolmeaastase õppekava jooksul saavad tudengid süvendatud teadmisi ettevõtluse, juhtimise, teenusedisaini, disainmõtlemise, brändijuhtimise ja sotsiaalmeediaturunduse valdkonnas. Programm pakub võimalust kord kuus Pärnus toimuvatel õppesessioonidel kohtuda ja suhelda teiste ettevõtlike inimestega, kes samuti arendavad oma persoonibrändipõhist ettevõtet.

Magistrikavale kestab vastuvõtt kuni 26. juunini 2023.

Vastuvõtutingimused

Koos avaldusega tuleb SAIS-i lisada essee.

Õppekava hind: 1350 € semestris või 70 €/EAP. Õppimiseks on võimalik taotleda ka õppelaenu.

Loe õppekava kohta lähemalt

Esita avaldus

Persoonibrändipõhine ettevõtlus

Õpi töö kõrvalt Pärnu kolledžis!

Ettevõtlus ja projektijuhtimine

Ettevõtlus ja projektijuhtimine – õpi töö kõrvalt!

Tartu Ülikooli lahtiste uste päev messiala

Tartu Ülikooli lahtiste uste päev avab uksed tulevikku