Eesti projektijuhtimise päeva konverents keskendub projektijuhtimisele kriisirohkel ajal

3. veebruaril 2023 algusega 9.30–17.00 toimub Eesti projektijuhtimise päeva konverents "Edasi normaalsusesse?" Konverentsi fookuses on kriisi – ja muudatuste juhtimine uuel ajastul, mil normaalsus on projektijuhtimises saanud täiesti uue tähenduse.

Konverentsil tuleb vaatluse alla ka, kuidas meie igapäevane elu on mitme ülemaailmse kriisi mõju all muutunud, millised trendid tänapäeval valitsevad, kuidas on muutunud arenguvõimalused ja kas meie professionaalne elu üldse saab lähiajal normaalseks.

Konverentsi korraldaja Gözell Haugi sõnul on konverents hea koht, kus luua või laiendada enda projektijuhtimise alast võrgustikku ja seada uusi sihte. "Konverentsil kõnelejatel on pikaajalised kogemused väga erinevates juhtimisvaldkondades, päeva lõpetab paneeldiskussioon, kus on võimalik ekspertidelt küsimusi küsida", lisas ta.

Konverentsi avasõnad ütleb rahandusminister Anneli Akkermann ning sõna saavad ka RTK ja EVEA/EKA esindajad. Konverentsi modereerib Tartu Ülikooli Pärnu kolledži uurimiskeskuse projektijuht Ain Hinsberg, kes on pikalt elanud ja töötanud Soomes, olles Helsingis tegutseva Haaga-Helia rakendusliku kõrgkooli juures projektide koordinaatoriks. Lisaks on Ain Hinsbergil ulatuslik välisprojektide koordineerimise kogemus.

Konverentsi korraldab Eesti Projektijuhtimise Assotsiatsioon (EPMA), koostöös Tartu Ülikooliga. Eesti Projektijuhtimise Assotsiatsiooni peamiseks eesmärgiks on edendada projektijuhtimise parimaid praktikaid ja arendada projektijuhtimise kultuuri ja väärtuseid, tuues kasu Eesti ühiskonnale ja ettevõtlusele.

Konverents toimub Tallinnas, Radisson Collection hotellis, 3.veebruaril, algusega kell 9.30–17.00.

PÄEVAKAVA

9.30–10.00 Hommikukohv ja registreerimine

10.00–10.05 Konverentsi sissejuhatus, Ain Hinsberg, moderaartor, TÜ Pärnu kolledž

10.05–10.30 Avasõnad, Olukord riigis - tulevik ja projektide roll selles, Annely Akkermann, EV rahandusminister

10.30–11.15 Professionaalsete oskuste arendamisvõimalused ebastabiilsel ajal, Ivars Ruginis, Latvian National Project Management Association

11.15–11.45 Ebastabiilsus on uus normaalsus, Ursel Velve, Mainor Ülemiste juhatuse esimees

11.45–12.15 Kriisijuhtimisest 24/7 toimega suurtootmises, Meelis Eldermann, Viru Keemia Grupi juhatuse aseesimees ja tehnikadirektor

12.15–13.00 Lõuna

13.00–13.30 Ettevõtluse õppetunnid, esineja täpsustub

13.30–14.00 Kriisist ja mitte ainult, Aleksei Filippov, Milrem Robotics, projektijuhtimise osakonna juhataja

14.00–14.30 Ehitus kui pideva kriisi juhtimine, Miina Karafin, Nordecon AS äritehnoloogia juht

14.30–14.45 Kohvipaus

14.45–15.30 Loovus, kui kriisijärgse ühiskonna juhtimiskvaliteedi lahutamatu osa, Elari Tamm, Arco Vara Kinnisvarabüroo

15.30–16.00 Eesti Pagulasabi – vabaühenduse tegutsemisvõimalused pagulaskriisis, Anu Viltrop, MTÜ Eesti Pagulasabi tugiteenuste juht ja juhatuse liige

16.00–16.30 Vabatahtlike motiveerimine kriisi ajal, Lauri Luide, Vabaühenduste liit

16.30–16.55 Paneeldiskussioon teemal: „Mis päevast kätte jäi?“, Lauri Luide, Elari Tamm, Ursel Velve

Kes soovib sel olulisel sündmusel osaleda, kuulata oma ala tippusid ja nautida lõunat ning kohvipause sarnaselt mõtlevate inimeste seas, siis:

• Piletid on saadaval piletimüügiportaalis fienta: SIIN
  • Kogu info konverentsi kõnelejate, programmi ja hindade kohta on saadaval SIIN

Vaata ka Eesti Projektijuhtimise Assotsiatsiooni  Facebook lehte.

Loometalgud 2024

Pärnu Loometalgud võitis liikumisraja idee