Õppimine välismaal

Pärnu kolledžis õppides on igal üliõpilasel võimalus viibida üks või kaks semestrit vahetusüliõpilasena välismaal. Valida saab järgmiste programmide ja koostöövõrgustike vahel:

Tutvu ka:

Käimasolevad konkursid vahetusõpinguteks

Õpirändega seotud asjaajamine

Pärnu kolledži Erasmus+ partnerülikoolid

Pärnu kolledžil on partnerülikoole nii Portugalis, Sakasamaal, Türgis, Soomes, Hispaanias, Lätis kui ka ka Itaalias. Õppimise tingimused ja kandideerimise info võib kooliti erineda, seega palun vaata täpsemaid detaile iga kooli või programmi alt eraldi.

Loe lähemalt

Ettevõtluse ja projektijuhtimise välisõpingud

Sotsiaaltöö ja rehabilitatsiooni korralduse välisõpingud

Turismi- ja hotelliettevõtluse välisõpingud ja -praktika

Teenuste disaini ja juhtimise magistriõppe välisõpingud

Heaolu- ja spaateenuste disaini ja juhtimise välisõpingud ja praktika magistriõppes

Kuidas välisõpinguid rahastatakse?

Tartu Ülikooli üliõpilasena on sul võimalus taotleda toetust õpirändeks või praktikaks ka mitmesugustest stipendiumiprogrammidest. Erinevalt üliõpilasvahetusest ei saa nende kaudu väliskõrgkooli õppima kandideerida, aga kui oled juba välisülikoolis külalisüliõpilaseks vastu võetud, pakuvad need programmid sulle head võimalust oma välisõpingutega seotud kulutusi katta.

Loe lähemalt

Lisainformatsioon: