Canva

Mikrokraadiprogramm "Teenuste arendamine ja turundus"

Kui oled teenuste või toodete arendamise eest vastutav spetsialist või juht era- või avalikus sektoris ja soovid oma oskusi täiendada, siis mikrokraadiprogramm "Teenuste arendamine ja turundus" võib olla just see, mida otsid. Programm on suunatud neile, kellel on juba bakalaureusekraad või kõrgharidusdiplom ning kes on läbinud "Teenuste disaini" mikrokraadi.

Programm aitab sul süvendada oma teadmisi ja oskusi teenuste arendamisest, kasutades disainisprintide metoodikat, ning annab sulle ülevaate kaasaegsetest võtetest teenuste turundamisel. Loengute paindlik ülesehitus võimaldab sul õpingud sobitada lihtsalt oma igapäevaeluga.

Toimumisaeg: 02.09.2024 – 02.02.2025. Auditoorne õppetöö toimub kord kuus kolmapäevast või neljapäevast kuni pühapäevani, võimaluse korral järjestikustel päevadel.

Toimumiskoht: TÜ Pärnu kolledž (Ringi 35, Pärnu)

Maht: 23 EAP

Hind: 1610 eurot (käibemaksu ei lisandu). Võimalus on tasuda kahes osas.

Õppevorm: põimõpe

Registreerumine: 3.06 – 21.08.2024

Tulumaksutagastus füüsilisest isikust maksjale: jah

• Tööturul hinnatud teadmised: Omandad süvendatud teadmised ja praktilised oskused teenuste arendamiseks disainsprindi metoodika abil ning saad teada, kuidas edukalt teenuseid turundada.
  • Praktiline kogemus: Programmi käigus rakendad õpitud teooriaid praktiliste projektide ja juhtumianalüüside kaudu, mis tähendab, et saad koheselt teadmisi tööturul rakendada.
  • Paindlik õpe: Loengud on kavandatud nii, et see sobiks hästi töötavale inimesele. Auditoorne õppetöö toimub kord kuus kolmapäevast või neljapäevast kuni pühapäevani, võimaluse korral järjestikustel päevadel.
  • Oma ala ekspertidest õppejõud: Õppejõud ja praktikud on oma ala tipud, pakkudes suurepärast juhendamist ja toetust.
  • Gerda Mihhailova, juhtimise ja teenusedisaini õppejõud, ettevõtja, disainmõtlemise ja teenusedisaini koolitaja.
  • Grete Männikus, TÜ Pärnu kolledži turunduse nooremlektor, ettevõtja ja koolitaja.
  • Mari Arnover, teenusedisainer, 20 a kogemust turunduses, 11 a kogemust teenusedisainis. Teenusedisaini mentor Nula ja Tallinna Loomeinkubaatoris. Brändijuhtimise ja teenusedisaini külalisõppejõud.
  • Kristina Põldots, pikaaegse kogemusega UI/UX disainer. Lisaks tegev graafilises disainis ja veebi- ja kasutajaliidese disainis.
  • Age Rosenberg,  EMÜ veebiarenduse projektijuht, ettevõtja ja coach. Pikaaegne kogemus kommunikatsioonieksperdina.

Mikrokraadiprogramm on suunatud spetsialistidele ja juhtidele, kes vastutavad teenuste ja toodete arendamise eest era- ja avalikes organisatsioonides. Programmist saavad kasu ka turundusspetsialistid ja ettevõtjad, kes soovivad täiendada oma teadmisi teenuste arendamise ja turundamise alal. Samuti sobib see neile, kes kaaluvad karjäärimuutust või otsivad võimalusi oma ettevõtte teenuste parendamiseks ja konkurentsivõime tõstmiseks.

Programmi registreerumiseks on vajalik bakalaureusekraad või kõrgharidusdiplom, lisaks peab olema läbitud "Teenuste disaini" mikrokraadiprogramm.

Mikrokraadiprogrammi 100% läbinule väljastatakse TÜ digitaalne tunnistus. Mikrokraadiprogrammi osalise läbimise korral väljastatakse TÜ digitaalne tõend läbitud ainete kohta.

• Tead peamisi klassikalisi turunduse meetodeid ja kaasaegseid teenuste turunduse ja brändijuhtimise põhimõtteid.
  • Tead brändijuhtimise seoseid turunduse ning disainijuhtimise distsipliiniga ning oskab analüüsida ning luua brände.
  • Oskad kasutada erinevaid disaini meetodeid kasutajakogemuse mõjutamiseks reaal- ja virtuaalkeskkonnas.
  • Suudad analüüsida ja mõjutada muudatuste juhtimisega seotud protsesse organisatsioonis.
  • Oskad teenuseid disainida disainisprindi metoodikat kasutades.

Mikrokraadiprogrammi registreerumine algab 3. juunil 2024 ja kestab kuni 21. augustini 2024.

Programmis õppimiseks peab olema bakalaureusekraad või kõrgharidusdiplom ning läbitud "Teenuste disaini" mikrokraad.

Registreeruda saab e-postil kristel.teearu@ut.ee