Triin Künnapas

Õpi töö kõrvalt Pärnu kolledžis!

Pärnu kolledžis on võimalik õppida ka sessioonõppes! Sessioonõpe toimub üks kord kuus kolmapäevast pühapäevani, sobides ideaalselt töö- ja pereelu kõrvalt õppijatele.

Sessioonõpe hõlmab kohtumisi Pärnus kord kuus, kus üliõpilased kogunevad kaheks kuni neljaks päevaks, ning iseseisvat õppimist ülejäänud aja jooksul. Osaliselt toimub õpe ka Moodle'i keskkonnas e-õppe vormis, sealhulgas läbi Zoomi ja Panopto platvormide. Selline lähenemine võimaldab õppijatel mugavalt ühitada õpingud ja tööelu.

Sesioonõppes on võimalik õppida:

Bakalaureuse- ja rakenduskõrgharidusõpe

Magistriõpe

Õppejõududeks on oma ala eksperdid ja praktikud, tagades kvaliteetse ja praktilise õppetöö. Lõpetades Pärnu kolledži sessioonõppe avab uusi uksi ja võimalusi tulevikus. Astuge julgelt oma uuele haridusteele koos Pärnu kolledžiga ning avarda oma teadmisi ja oskusi töö kõrvalt!

Miks õppida Pärnu kolledži sessioonõppes?

• Õpe 1x kuus kolmapäevast pühapäevani
  • Lõpetades Tartu Ülikooli diplom
  • Õppejõududeks on oma ala eksperdid ja praktikud

Inimesekeskne sotsiaalne innovatsioon