Skip to main content
Foto:
Unplash

Pärnu kolledži kahte kursust tunnustati EKKA e-kuruse kvaliteedimärgiga

Tänavune Eesti Kõrg- ja Kutsehariduse Kvaliteediagentuur e-kursuse kvaliteedimärgi taotlusvoor on lõppenud, kvaliteedimärgi vääriliseks hinnati kokku 97 e-kursust ning kvaliteedimärgi said ka meie õppejõudude Maarja Pajusalu, „Digipädevuste alused“ ja Tiina Tamme „Eesti turismigeograafia“ e-kursused. 

E-kursuseid hindas 33 ekspertgruppi, kokku 82 hindajat. Hindajateks olid digiõppe eksperdid Eesti ülikoolidest, kõrgkoolidest ja kutseõppeasutustest, kellel on kogemus digiõppe arendamisel ja läbiviimisel. Hindamisprotsessi juhtis EKKA e-kursuse kvaliteedimärgitöörühm.

Kvaliteedimärgi said ka meie hotellimajanduse nooremlektori Tiina Tamm oma e-kursus „Eesti turismigeograafia“ ja külalisõppejõud Maarja Pajusalu e-kursus „Digipädevuste alused“. 

E-kursuse kvaliteedimärk on tunnustus e-kursuse autorile, kes on saavutanud digitehnoloogia rakendamisel õppeprotsessis suurepäraseid tulemusi. Kvaliteedimärkide väljaandmise eesmärk on levitada head kogemust ja saada tagasisidet oma e-kursusele kokkulepitud kvaliteedikriteeriumite alusel. Kvaliteedimärki antakse välja alates aastast 2008. 

Loe täpsemalt: www.ekka.edu.ee/uudised/e-kursuse-kvaliteedimargi-saajad-on-selgunud/

#õppimine
Päevaõppe avanädal 2022

Päevaõppe esmakursuslaste avanädal 2022

Jaga
04.08.2022
#koostöö #õppimine #õpetamine

Praktika organisatsioonile

Info praktikaorganisatsioonidele
Jaga
06.07.2022
#õppimine #õpetamine
Esita oma lõpu- või magistritöö teadustööde riiklikule konkursile

Esita oma lõpu- või magistritöö teadustööde riiklikule konkursile

Jaga
30.06.2022