Autor:
Triin Künnapas

Mikrokraadiprogrammidesse toimub vastuvõtt kuni 21.08

Kuni 21. augustini 2023 toimub vastuvõtt TÜ Pärnu kolledži mikrokraadiprogrammidesse. Sellel aastal on võimalik õppima asuda lausa viide  mikrokraadiprogrammi ressursimajanduse, turunduse, heaolu- ja spaateenuste ning toidutehnoloogia alal. Mikrokraadiprogramm on pikem tervikliku sisuga täiendusõppevõimalus, mis pakub võimalust omandada kiiresti ja paindlikult pädevus mõnes kitsamas valdkonnas.

Muutuv tööturg ja uued töötamise viisid nõuavad pidevalt teadmiste ja oskuste arendamist ning mikrokraadiprogrammid võimaldavad õppida kiiremas tempos ja paindlikumalt. Mikrokraadiprogramm on pikem tervikliku sisuga täiendusõppeprogramm, mis arvestab tööturu vajadustega ja sobib oma väiksema koormuse tõttu hästi just töötavale inimesele. Selle maht on 12–30 EAP-d (ainepunkti) ja õpe kestab üldjuhul pool aastat kuni aasta. 

Mikrokraadiprogramm on loodud tasemeõppeainete põhjal, osalejad õpivad üldjuhul koos üliõpilastega ja õppetöö toimub töötavale inimesele sobivas sessioon- või veebiõppe vormis. 

Pärnu kolledži täiendusõppe koordinaatori Kristel Teearu sõnul on õppima oodatud vähemalt keskharidusega õppijaid, kelle on soovi oma teadmisi ja pädevust mõnes kitsamas valdkonnas arendada. 

Vastuvõtt mikrokraadiprogrammidesse toimub 1. juunist kuni 21. augustini 2023. Registreerumiseks on vaja täita veebi teel avaldus. 

 

Sügisel 2023 algavad mikrokraadiprogrammid

 

Vaata sügisel algavaid mikrokraadiprogramme