Kristi Kuusmik-Orav

Pärnu kolledžis alustab sellel sügisel õppetööd üle 280 uue üliõpilase

Tartu Ülikooli Pärnu kolledžis alustab õpinguid 284 esmakursuslast, kellest 213 asuvad õppima rakenduskõrghariduse- ja bakalaureuseõppes.

„Meil on heameel näha, et ka sellel kevadel oli huvi Pärnu kolledžisse õppima tuleku vastu suur. Kõige rohkem üliõpilasi asub õppima meie sotsiaaltöö ja rehabilitatsiooni korralduse esimesel kursusel, kokku 50 üliõpilast, kuhu oli tahtjaid 235 inimest ning ühele kohale oli konkurss 4,7,“ toob välja meie õppekorralduse peaspetsialist Urve Tammann.

Pärnu kolledži avaaktusele on oodata üle 280 uue üliõpilase. Teiste seas on tervitamas üliõpilasi Pärnu kolledži direktor Garri Raagmaa, Pärnumaa Arenduskeskuse esindaja Erik Reinhold ja sõna võtab ka üliõpilaste esindaja. Aktusel esineb Fred Rõigas.

7. septembril kell 17 toimuvale õppeaasta avaaktusele on oodatud kõikide õppekavade ja kursuste üliõpilased ning kolledži töötajad.

Kõikide esimese kursuse üliõpilaste infotunnid on leitavad: www.parnu.ut.ee/et/sisu/oppekavade-infotunnid-esmakursuslastele

Inimesekeskne sotsiaalne innovatsioon

Magistriõppekava „Inimesekeskne sotsiaalne innovatsioon“

Lõpuaktus 2024