Autor:
Erakogu

Sotsiaaltöö ja rehabilitatsioonikorralduse tudengid aitavad Lastefondil annetusi koguda

26. mail 2024 osalevad neli Tartu Ülikooli Pärnu kolledži sotsiaaltöö ja rehabilitatsiooni korralduse üliõpilast Tallinnas Nõmmel toimuval Roheliste Väravate Tänaval. Ürituse eesmärk on koguda annetusi Lastefondile ja tõsta teadlikkust harvikhaigustega lastest.

Ürituse käigus informeeritakse kogukonnaliikmeid Lastefondi tööst ja erinevatest toetusvõimalustest. Loodetakse leida uusi püsiannetajaid, kes saaksid parandada rasket haigust põdevate laste elukvaliteeti. Kohapeal jagatakse kogemuslugusid ning on võimalik soetada Heategija tooteid. Lapsi rõõmustavad marionett-teater ja Lastefondi mõmmik.

Üliõpilased koos Lastefondi esindajatega leiate Roheliste Väravate Tänava lastealalt 26. mail ajavahemikus 11.00-15.00.

Lisaks on sama ettevõtmise raames Pärnu kolledži vastuvõtulauas Lastefondi annetuskast, kuhu ootame kõigi panust raske diagnoosiga laste toetamisel.

Meediakajastus

JÄRELVAATA: milline on meedia roll ühiskonna kestliku kursi kujundamisel?

Pärnu kolledži tudengid aitasid tõsta Tõrva eakate teadlikkust turvalisusest

Pärnu kolledži sotsiaaltöö tudengid aitasid tõsta Tõrva eakate teadlikkust turvalisusest

avalik loeng

Avalik loeng: Prof. Dr. Mario A. Pfannstiel jagab tuleviku tervishoiuteenuste kujundamise teadmisi