Sotsiaaltöö üliõpilased korraldasid Valga Perekeskuses Kurepesa lapsehoiuteenuse infopäeva

Õppeaine “Kogukonna- ja vabatahtlik töö” raames korraldasid sotsiaaltöö- ja rehabilitatsiooni korralduse teise kursuse üliõpilased Ilona Hommik ja Änny Paala kogukonnaürituse “Valga Perekeskus Kurepesa lapsehoiuteenuse infopäev”.

Sündmuse raames tutvustasid üliõpilased külastajatele lapsehoiuteenuse võimalusi ning näitasid Valga Perekeskus Kurepesa ruume. Kaasatud oli vabatahtlik Margaret Armulik, kes meisterdas lastele loomadest õhupalle. Vene keeles kõnelevaid külastajaid aitas vastu võtta asutuse juhataja Marika Drenkhan, samuti pakkus ta saabujatele enda valmistatud muffineid. Väljas aitas lapsi lõbustada Politsei- ja Piirivalveameti veebipolitseinik Janar Koemets vilkuva politseiautoga. Laste lemmikuteks said maitsvad muffinid ning loomakujulised õhupallid, mida võeti sündmuselt koju kaasagi.

Kohapeal said vanemad täita ankeeti, andes teada reaalsest soovist saada oma lapsele lapsehoiuteenust.

Valgamaa perepäev

TÜ vaimse tervise konverents „Tööheaolu – mis ja kelle asi?“

Tartu Ülikool kutsub vaimse tervise konverentsile, kus kõneldakse tööheaolust

4 SAMBA JUTUD

Sarja „4 samba jutud“ seekordse vestlusõhtu külaline on Pärnu kolledži õppejõud Gerda Mihhailova

Lilled aulas

JÄRELVAATA: emakeelepäeva avalik loeng „Kas Vikipeedial on kohta (üli)koolis?“