Turismitudeng, kutsume sind rahvusvahelisele turismikoolide võistlusele EMCup!

TÜ Pärnu kolledži turismitudengid on oodatud kandideerima osalemaks rahvusvahelisel turismikoolide võistlusel EMCUP, mis toimub 4.–5. veebruaril 2024 Maastrichtis, Hollandis.

Parimatest kandidaatidest moodustatakse neljaliikmeline võistkond, kellel on ka juhendaja(d). Kui olete aga tiimi juba ise kokku pannud, siis võite kandideerida ka ühise neljaliikmelise meeskonnana. Ettevalmistavad ülesanded antakse kätte juba oktoobri lõpus – traditsiooniliselt on nendeks olnud konkursi teemal artikli kirjutamine, meeskonnale brändi loomine, sh sotsiaalmeediakontode avamine, tutvustusvideo/foto tegemine jms. Võistluspäevad on tihedad, aga lõbusalt ja huvitavalt üles ehitatud. Sealt leiab uusi kontakte ning põnevaid töö- ja praktikavõimalusi üle Euroopa, sest üritusest võtavad osa rahvusvahelised turismivaldkonna tööandjad ja eksperdid. 2024. aasta teemaks on When Artificial Intelligence Meets Human Intelligence.

Üliõpilaste sõidu- ja majutuskulud ning võistlusaegne toitlustus kaetakse. Osalemise eest saab ka 5 EAP mahus vabaaine.

Põgusa video-ülevaate 2023. aasta võistlusest leiab siit. Varasematest võistlusmuljetest on kirjutatud siin.

Kandideerimiseks palume hiljemalt 5. oktoobriks 2023 saata e-postiaadressile getter.koobas@ut.ee ingliskeelne motivatsioonikiri või video, mis selgitab, miks soovite konkursil osaleda ja millised on teie kõige tugevamad küljed. Lisada võiks ka mõne mõtte seoses võistluse teemaga.

Julget pealehakkamist!

Loometalgud 2024