Triin Künnapas

TUTVU ÕPPEKAVADEGA: Pärnu kolledžisse saab kandideerida kuni 28. juunini

Alates tänasest on võimalik esitada avaldusi Tartu Ülikooli Pärnu kolledži kolmele rakenduskõrghariduse õppekavale ja ühele bakalaureuseõppekavale. Magistriõppekavadele algas vastuvõtt juba veebruaris.

Pärnu kolledžis on võimalik õppida rakenduskõrghariduse õppekavadel: ettevõtlus ja projektijuhtimineturismi- ja hotelliettevõtlus ning sotsiaaltöö ja rehabilitatsiooni korraldus ja bakalaureuseõppekaval disainmõtlemine ja digiturundus.

Magistriõppes on avaldusi võimalik esitada teenuste disain ja juhtimine õppekavale,  inimesekeskne sotsiaalne innovatsioon õppekavale ja uude persoonibrändipõhine ettevõtlus õppekavale.

Tartu Ülikooli saab ühel õppeastmel õppimiseks esitada kuni kaks avaldust. Nende hulka loetakse ka ülikooli Pärnu ja Narva kolledžisse ja Viljandi kultuuriakadeemiasse kandideerimise avaldused.

Avalduse Tartu Ülikooli Pärnu kolledžisse kandideerimiseks saab esitada sisseastumise infosüsteemis (SAIS). Kuna SAIS on liidestatud riiklike registritega, piisab enamikul kandidaatidel vaid elektroonse avalduse esitamisest ja eraldi dokumente pole vaja lisada. Kandidaadid, kelle vajalikke haridusandmeid registrites ei ole, st kes on lõpetanud kooli enne 2004. aastat või välisriigis, peavad hiljemalt 28. juunil esitama oma lõpudokumentide originaalid. Dokumente saab esitada nii Tartus kui ka ülikooli Narva ja Pärnu kolledžis, Viljandi kultuuriakadeemias ning Tartu Ülikooli Tallinna esinduses.

Lisaks tasemeõppe vastuvõtule kestab kuni 21. augustini registreerumine mikrokraadiprogrammidesse, mis annavad võimaluse omandada pädevus mõnel kitsamal erialal.

Olulised kuupäevad Tartu Ülikooli Pärnu kolledžisse kandideerimisel

• Eestikeelsesse esimese astme õppesse saab esitada avaldusi 12.–28. juunini.
  • Eestikeelsesse magistriõppesse avalduste esitamine juba algas ja kandideerida saab 28. juunini.
  • Sisseastumiseksamid ja hindamine kestavad 30. juunist 9. juulini, tulemused selguvad hiljemalt 10. juulil.
  • Esimesed vastuvõtuotsused edastatakse kandidaatidele 11. juulil. Kahe päeva jooksul pärast vastuvõtuotsuse tegemist peavad vastuvõetud kinnitama oma soovi õppima tulla.
  • 4. septembril algab uus õppeaasta.
Inimesekeskne sotsiaalne innovatsioon

Magistriõppekava „Inimesekeskne sotsiaalne innovatsioon“

Pärnu kolledži avatud uste päev 2024

GALERII: Avatud uste päev tõi kokku pea 100 huvilist

Avatud uste päev 2024

Avasta oma tulevikuvõimalused Tartu Ülikooli Pärnu kolledžis - tule 10. aprillil avatud uste päevale!