Erakogu

Vestlusõhtu "4samba jutud" külaliseks on Heli Tooman

14. veebruaril 2024 kell 19 toimub Pärnu restoranis Kolhethi (Kuninga 36) Pärnu kolledži populaarse vestlusõhtute sarja "4 samba jutud" viies kohtumine. Seekordseks külaliseks on Tartu Ülikooli Pärnu kolledži emeriitdotsent Heli Tooman, kes on laialdaselt tuntud oma pühendumuse ja panuse eest turismiharidusse.

Heli Tooman on Pärnu kolledži turismihariduse rajaja ning tema sulest on pärit mitmed turismi- ja teeninduse alased teosed, kaasa arvatud Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva puhul välja antud "Eesti turismi 100 aastat".

Heli Tooman on rõhutanud turismi õpetamise ja õppimise tähtsust, öeldes: "Selleks, et turismi õpetada ja õppida, uurida ja arendada, on tähtis seda tunda, mõista, tunnetada ja läbi elada." Vestlusõhtu pakub osalejatele ainulaadset võimalust sukelduda turismi valdkonna sügavustesse ja saada osa Heli Toomani rikkalikest teadmistest ja kogemustest.

Ürituse õhtujuhiks on Meelis Sarv, muusikalise meeleolu eest hoolitseb armastatud muusik Peeter Kaljumäe.

Ootame kõiki huvilisi osalema sellel harival ja meeldejääval õhtul!

Vestlusõhtu „4 samba jutud“ toimub iga kuu teisel kolmapäeval restoranis Kolhethi. Vestlust juhib Meelis Sarv, kelle külalisteks on ühel või teisel moel Pärnu kolledžiga seotud põnevad isikud: vilistlased, endised ja praegused töötajad, koostööpartnerid ja teised.

TÜ vaimse tervise konverents „Tööheaolu – mis ja kelle asi?“

Vaimse tervise konverentsil kõneldi tööheaolust

4 SAMBA JUTUD

Sarja „4 samba jutud“ seekordse vestlusõhtu külaline on Pärnu kolledži õppejõud Gerda Mihhailova

Lilled aulas

JÄRELVAATA: emakeelepäeva avalik loeng „Kas Vikipeedial on kohta (üli)koolis?“