Autor:
Sandra Peegel

Avasta oma tulevikuvõimalused Tartu Ülikooli Pärnu kolledžis - tule 10. aprillil avatud uste päevale!

Ootame nii terveid klasse koos õpetajaga kui ka üksikhuvilisi 10. aprillil TÜ Pärnu kolledži avatud uste päevale. Tulijaid ootab rikkalik programm alates töötubadest kuni majatuurideni, mis annavad võimaluse tutvuda kõigega, mida Pärnu kolledžil on pakkuda.

Kus ja millal?
Toimumiskoht: Tartu Ülikooli Pärnu kolledž (Ringi 35, Pärnu)
Kuupäev: 10. aprill kella 11–13

Ajakava
10.50 kogunemine
11.00–13.00 saad kolledži fuajees oleval messialal tutvuda Pärnu kolledži mitmekülgsete õppimisvõimalustega. Sind ootavad praegused üliõpilased ja õppejõud, kellele saad esitada kõiki sind huvitavaid küsimusi.

11.00–11.45 ja 12.15–13.00 toimub neli töötuba, mille seast on võimalik valida kaks, mis sind enim kõnetavad. Mõlemal korral on töötoad järgmistel teemadel:

  •  Kui juhe on koos Kuidas tulla toime pingelistes olukordades?  Töötuba viib läbi sotsiaaltöö ja rehabilitatsioonikorralduse vilistlane Triin Mäger. 
     
  • Turism on elu, elu on turism Uurime, kas turism on pelgalt ühest kohast teise reisimine või ka elustiil, mõtteviis ja äri. Millised võimalused on turismivaldkonnas sissetuleku teenimiseks? Kas spordi-, veini-, filmi-, heaolu-, surma- ja raamatukoguturism võivad olla tõsiseltvõetavad turismivormid, mis võiksid raha sisse tuua?  Töötuba viivad läbi turismiosakonna õppejõud Marit Piirman ja Aime Vilgas. 
     
  • Minu sotsiaalmeedia persoona – unelm või päris mina? Milline on sinu identiteet ja kas see läheb su kuvandiga kokku? Kes sa sotsiaalmeedias oled? Millist kuvandit näitad sotsiaalmeediakontodel enda tulevasele tööandjale, perekonnale, sõbrale? Töötoas räägime eneseturundusest ehk persoonibrändist, koostame sinu persoona ja vaatleme selle kuvandit. Töötuba viivad läbi disainmõtlemise ja digiturunduse õppekava üliõpilased. 
     
  • Samm teistest ees ehk kooli kõrvalt ettevõtjaks Tihti jääb mulje, et ettevõtja on ainult edukas suurfirma omanik ja kindlasti on ta juba vanem ning targem kui mina. Oled sa kunagi mõelnud, et praegu on su elu parim aeg panna alus finantsvabadusele ja õppida oma esimestest ettevõtlusvigadest? Räägime rahast, ettevõtlikkusest, müütidest ja oma elu juhtimisest. Alustame koos sinu teekonda helgema tuleviku suunas, nii et haara kaasa kirjutusvahend. Töötuba viib läbi ettevõtluse osakonna projektijuht Reelika Lume. 

11.45–12.15 saad osaleda põneval majatuuril, kus sul on võimalik avastada kolledži erinevaid soppe.

Registreerumine
Avatud uste päevale saab registreeruda selle alusel, kas tullakse koos klassiga või üksi. ÜKSIKHUVILISTE REGISTREERIMINE
 

Disainmõtlemine ja digiturundus

Ettevõtlus ja projektijuhtimine

Sotsiaaltöö ja rehabilitatsiooni korraldus

Turismi- ja hotelliettevõtlus

TÜ Pärnu kolledži avatud uste päevani on

Inimesekeskne sotsiaalne innovatsioon

Persoonibrändipõhine ettevõtlus

Teenuste disain ja juhtimine

Heaolu- ja spaateenuste disain ja juhtimine

Avatud uste päeva terviseampsu pakub

Image
Kadarbiku

Kadarbiku Köögivili on 100% Eesti kapitalil põhinev pereettevõte, mis loodi juba aastal 2004. Nende peamiseks missiooniks on tervislike toitumisharjumuste kujundamine läbi kogu oma tegevuse alates köögiviljakasvatusest kuni naturaalsete mahlade tootmiseni.

Soovid tulla tudengivarjuks?

Kas oled mõelnud, milline tulevik ootab sind Tartu Ülikoolis, mida kujutavad endast erialased loengud ja praktikumid, kus ja kuidas veedab tudeng oma vaba aega ning kas eriala, mida oled kaalunud, üldse sobib sulle? Tudengivarjuks tulles veedas sa ühe kokkulepitud päeva koos Pärnu kolledži üliõpilasega, et saaksid ettekujutuse selle eriala õppetööst ja tudengielust Tartu Ülikooli Pärnu kolledžis.

Vaata lähemalt
Pärnu kolledži avatud uste päev 2024

GALERII: Avatud uste päev tõi kokku pea 100 huvilist

Persoonibrändipõhine ettevõtlus

Vastuvõtt Tartu Ülikooli Pärnu kolledžisse on avatud!

Persoonibrändipõhine ettevõtlus

Õpi töö kõrvalt Pärnu kolledžis!