Ahoi, paadi- ja rallihuviline tudeng!

Lähenemas on iga tudengi kohustuslik üritus – PAADIRALLI! Ja me teame, et SULLE see meeldib, sest oled varemgi osalenud!

Aja taas seltskond kokku, mõelge üheskoos välja geniaalsed paadi- ja kostüümilahendused ning tulge selle kevade kõige veemöllusemale üritusele!

Kiirematele ning silmapaistvamatele vinged auhinnad: 2-tunnine kruiis Princess-Liina pardal, ööpäev sõpradega mereäärses majakeses, Megazone’i kinkekaardid, kino Ekraan kümme piletit vabalt valitud seanssidele.
Laske oma fantaasial lennata ning need auhinnad võivad olla just Teie!
Paadiralli toimub teisipäeval, 1. mail kell 16.00 Atlantise ees Emajõel.

Tutvu Paadiralli reglemendiga SIIN.

Pane oma meeskond kirja SIIN.

NB! Paadirallil toimub sõit ainult ühes, rahvaaerutajate võistlusklassis, sportlasklassi eraldi EI OLE.

Lisainffi saad siit: www.studentdays.ee

Rallil näeme !

NB! Enne Paadirallit on kõikidel spordihuvilistel võimalus enda füüsis ette valmistada SEB 30. Tartu Jooksumaratoni ühistreeningul, mis maratoni juubeli puhul toimub retrostiilis. Otsi välja enda, oma vanemate või vanavanemate retrospordiriided ning tule tee eelsoojendus juba 23. aprillil SEB 30. Tartu Jooksumaratoni ühistreeningul! Üritus on kõikidele tasuta. Lisainfo:
www.tartumaraton.ee/uhistreening

Eliisa Saksing