Autor:
Sandra Peegel

Algas kandideerimine Pärnu kolledži magistriõppesse

Tänasest saab SAIS-is esitada avaldusi Tartu Ülikooli Pärnu kolledži eesti- ja võõrkeelsesse magistriõppesse astumiseks. 

Sel aastal saavad Tartu Ülikooli Pärnu kolledži magistriõppesse astujad valida lausa nelja õppekava vahel, neist üks on ingliskeelne õppekava.  

Tänavu avatakse Pärnu kolledžis ka täiesti uus persoonibrändipõhise ettevõtluse magistrikava, mille sihtrühm on praegused ja tulevased ettevõtjad, kelle ärimudeli keskmes on ühe inimese persoonibränd.
Persoonibrändipõhise ettevõtluse magistriõpe kestab kolm aastat, mille jooksul omandatakse põhjalikud teadmised ettevõtlusest, juhtimisest, teenusedisainist, disainmõtlemisest, brändijuhtimisest ja sotsiaalmeediaturundusest. Õpingutes on loovmeetodid ühendatud teadmistega andragoogikast, kunstiteraapiast ja positiivsest psühholoogiast. 

 

Tutvu kõikide TÜ Pärnu kolledži magistriõppekavadega: 

 

Heaolu- ja spaateenuste disaini ja juhtimise ingliskeelsesse magistriõppesse kandideerimine kestab 15.  märtsini, teistesse magistrikavadele kandideerimine 28. juunini. 

Ühe õppeastme kohta saab iga kandidaat esitada kuni kaks avaldust – nende hulka loetakse nii eesti- kui ka võõrkeelsesse õppesse astumise avaldused ning nii Tartusse kui ka kolledžitesse või kultuuriakadeemiasse kandideerimise avaldused.

Esita avaldus SAIS-is

#sisseastumine
Vastuvõtutingimused avalikud

VAATA KOHE: Pärnu kolledži õppekavade sisseastumiseksami küsimused on avalikud kuni täna südaööni

#sisseastumine
Raamatukoguturim

Raamatukoguturism: 5 põhjust, miks võtta reisiplaani raamatukogu külastus

#ettevõtlus #sisseastumine
Praktikamess Tõmbejõud 2023

GALERII: Pärnu kolledži praktikamess 2023