Vastuvõtt Pärnu kolledžisse kestab kuni 29. juunini!

Alates tänasest on võimalik esitada avaldusi Tartu Ülikooli Pärnu kolledži kolmele rakenduskõrghariduse õppekavale ja ühele bakalaureuseõppekavale. Magistriõppekavadele algas vastuvõtt juba 1. veebruaril.

Pärnu kolledžis on võimalik õppida järgnevatel rakenduskõrghariduse õppekavadel: ettevõtlus ja projektijuhtimine, turismi- ja hotelliettevõtlus ning sotsiaaltöö ja rehabilitatsiooni korraldus. Sellest aastast on võimalik esitada avaldusi ka uuele bakalaureuseõppekavale disainmõtlemine ja digiturundus.

Magistriõppes on avaldusi võimalik esitada teenuste disain ja juhtimine õppekavale ning uue magistriõppekavale inimesekeskne sotsiaalne innovatsioon.

Eelmisel aastal esitati Pärnu kolledžisse 861 sisseastumisavaldust. Vastu saadi võtta ainult 239 üliõpilast.

Tartu Ülikooli saab ühel õppeastmel õppimiseks esitada kuni kaks avaldust. Nende hulka loetakse ülikooli Pärnu ja Narva kolledžisse ja Viljandi kultuuriakadeemiasse kandideerimise avaldusedki.

Avalduste vastuvõtt Tartu Ülikooli Pärnu kolledžisse kestab kuni 29. juunini.
Avaldusi on võimalik esitada www.sais.ee.

Inimesekeskne sotsiaalne innovatsioon

Magistriõppekava „Inimesekeskne sotsiaalne innovatsioon“

Pärnu kolledži avatud uste päev 2024

GALERII: Avatud uste päev tõi kokku pea 100 huvilist

Avatud uste päev 2024

Avasta oma tulevikuvõimalused Tartu Ülikooli Pärnu kolledžis - tule 10. aprillil avatud uste päevale!