Kolledži esindus osales Poznani Majandusülikoolis projekti GAMES lõpukonverentsil

19.-21.10.2016.a osalesid TÜ Pärnu kolledži statistika lektor Kandela Õun ning Airi Noppel Poolas Poznani Majandusülikoolis projekti GAMES lõpukonverentsil „International Scientific and Educational Conference Virtual Game Method in Higher Education“.

Kandela Õun esines ettekandega projekti käigus välja töötatud mängu testimise tulemustest üliõpilaste ja gümnasistidega. Esitleti kogumikku „Perspectives on Computer Gaming in Higher Education, millega on võimalik tutvuda TÜ Pärnu kolledži raamatukogus.
Projekti kolmas liige Pärnu meeskonnas on TÜ Pärnu kolledži nooremteadur Merle Mägi, lisaks kuulusid partnerite hulka Soome, Hispaania ja Poola ülikoolide esindajad.

2017. aasta kevadel on kavas TÜ Pärnu kolledži ettevõtlusaluste aine raames ka mängu rakendada.

Lisainfo:

Kandela Õun
statistika lektor
kandela.oun [ät] ut.ee

Projekti kodulehekülg: http://ue.poznan.pl/pl/uniwersytet,c13/projekty,c2098/projekt-games,c3492/