Ootame huvilisi lõputööde kaitsmisi kuulama

1. juunil ja  4. - 5. juunini toimuvad TÜ Pärnu kolledžis lõputööde kaitsmised. Sellel aastal kaitseb lõputöid 86 tudengit. Valdav osa lõputööde kaitsmisi on avalikud ja kõik huvilised on oodatud kuulama.

Kaitstavate lõputööde teemade ulatus on väga lai ja mitmekesine, alustades Eesti perede toimetulekust ja kohanemisest Soomes, lõpetades Pärnu kui heaolusihtkoha arendamise võimalustega. Esimest korda on võimalik ettevõtluse ja projektijuhtimise õppekaval ning teenuste disaini ja juhtimise magistrikaval lõpetada ka lõpueksamiga. Lõpueksamiga lõpetamine tähendab seda, et nn traditsioonilise bakalaureuse- ja magistritöö asemel teevad üliõpilased lõpueksami, mis koosneb kahest osast. Esimeses osas peavad üliõpilased sooritama valikvastustega eksamitesti. Eksami teises osas kaitsma komisjoni ees aine „Kaasuse lahendamine“ raames valminud kaasust. Lõpueksamiga lõpetamise võimaluse valis 50 üliõpilast. Lõpueksamiga lõpetamise võimaldamise eesmärgiks on anda üliõpilastele rohkem valikuvabadust.

Rakenduskõrgharidus

Magistriõpe

Soovime kõigile lõpetajatele head põrumist!