Pärnu kolledž esindatud Klaipeda Ülikooli rahvusvahelisel konverentsil

Klaipeda Ülikoolis toimunud rahvusvahelisel konverentsil "Nature and Health for the Future" oli Pärnu kolledž silmapaistvalt esindatud. Kolledži projektijuht ja väliskoostöö koordinaator Ain Hinsberg esines ettekandega "The case of using service design in redesigning a medical spa & hotel into a lifestyle clinic hotel" ning modereeris ühte konverentsi sessiooni.

Lisaks ettekandele ja modereerimisele pidasid Pärnu kolledži esindajad olulisi koostööläbirääkimisi Klaipeda Ülikooli Mereuuringute Instituudiga, KÜ Spordi-, vabaaja- ja turismiosakonnaga ning Klaipeda Regiooni Omavalitsuste Liiduga. Koostöö eesmärk on tugevdada sidemeid ja luua uusi võimalusi nii hariduse kui ka teadustöö valdkonnas.

Rahvusvaheline konverents "Nature and Health for the Future" keskendus vaimse tervise, loodusressursside ja balneoteraapia tähtsusele tervise edendamisel. Konverentsi eesmärk oli uurida, kuidas looduslike ravimeetodite kasutamine võib aidata parandada vaimset ja füüsilist tervist. Looduspõhised ravimeetodid pakuvad terviklikku lähenemist heaolule, mida saab kombineerida teiste traditsiooniliste meditsiinivormidega, et saavutada patsientidele tõeliselt rahuldust pakkuv tulemus.

Foto on dekoratiivne

TÜ Narva kolledži tudengid külastavad Pärnu kolledžit keeleõppe eesmärgil

Sotsiaalse innovatsiooni konverents "Tärkamine"

Pärnu Loometalgud