Pärnu kolledži talvine lõpuaktus on 10. veebruaril kell 17.00 kolledži raamatukogus.

Pildid aktusest

Täna, 10. veebruaril kell 17.00 toimub TÜ Pärnu kolledži raamatukogus kooli talvine lõpuaktus, kus antakse diplomid 2011 sügisel lõputöö kaitsnud üliõpilastele. Ühtekokku 27 lõpetaja hulgason nii majandusteaduse, ettevõtluse ja projektijuhtimise, turismi- ja hotelliettevõtluse kui sotsiaaltöö korralduse õppekava läbinud.

Tähelepanuväärsena saavad diplomi ka veeökosüsteemide majandamise õppekava 12 õppekava läbinut, kes on viimased selle eriala omandanud TÜ Pärnu kolledžis. Veeökosüsteemide majandamise rakenduskõrghariduse õppekava avati 2002. aastal Kalandus ja veekogude majandamine nime all. Õppekava eestvedajaks oli aastaid PhD Henn Ojaveer. Tema lahkumise järel 2009. aastal võttis õppekava haldamise üle lektor, PhD Monika Übner. Õppekaval on kokku 58 vilistlast, kes töötavad nii avalikus kui erasektoris.

Lõpetanute hulgas on mitme ministeeriumi ametnikke, kohalike omavalitsuste keskkonnaspetsialiste, keskkonnainspektsiooni ja keskkonnateenistuste töötajaid. Erasektoris töötatakse veemajandusega tegelevates asutustes, sadamates, turismimajandusega seotud asutustes, kalandusega tegelevates ettevõtetes jm.

TÜ Pärnu kolledži 2011. aasta sügise lõpetajad:

BAKALAUREUSEÕPE

4 SAMBA JUTUD Tanel Kiik

Vestlusõhtu "4 samba jutud" koos Tanel Kiigega

Inimesekeskne sotsiaalne innovatsioon

Magistriõppekava „Inimesekeskne sotsiaalne innovatsioon“

Parkimiskord

1. maist 2024 muutuvad Pärnu kolledži ümbruses asuvad tänavad tasuliseks parkimisalaks