Pärnu kolledžis toimub välisõpingute ja –praktika infoseminar

Lähenemas on Erasmus+ dokumentide esitamise tähtaeg (10. märts) ning et otsuse ja lõpliku valiku tegemine oleks lihtsam, korraldame 23. veebruaril kell 12.45-14.15, auditooriumis 115 infoseminari.
Kohal on esindajad Tartu Ülikooli välisüliõpilastalitusest ning Pärnu kolledžist. Jagatakse informatsiooni kõikidest välisõpingute ja –praktikate võimalustest ning antakse juhiseid, mida on vaja teha selleks, et veeta semester või õppeaasta välismaal. Saadud informatsiooni ilmestavad varasemate välisõpingute kogemustega üliõpilased ja värske vilistlane.

Kohal on:
Jaanika Haljasmäe, Tartu Ülikooli Erasmuse programmi üliõpilasvahetuse koordinaator (info Erasmus+ programmiga õppimisest või praktikale minekust)
Helen Ilves, Tartu Ülikooli Pärnu kolledži Erasmuse koordinaator (info Pärnu kolledži partnerülikoolidest)
Marit Piirmann, Tartu Ülikooli Pärnu kolledži praktikakorralduse spetsialist (info praktikaettevõtetest välismaal)
Kristine Truija, Tartu Ülikooli üliõpilasvahetuse koordinaator (info üleilmsetest õppimisvõimalustest ning programmidest ISEP, MAUI, AEN)
Üliõpilane Getter Koobas, vahetusõpingud Poola, Varssavis, Erasmuse programm
Vilistlane Sander Sillavee, vahetusõpingud Soomes, Helsingis, Erasmuse programm
Üliõpilane Martin Siimann, vahetusõpingud Portugalis, Braganças, Erasmuse programm