Triin Künnapas

Pärnu kolledžisse esitati üle 800 sisseastumisavalduse

Tänavu oli Tartu Ülikooli Pärnu kolledžisse võimalik avaldusi esitada kuni 28. juunini. Avaldusi sai esitada nii rakenduskõrgharidus-, bakalaureuse- kui ka magistriõppesse ning kokku esitati 833 avaldust.

Avaldusi esitati õppekavade lõikes järgnevalt:

• Disainmõtlemine ja digiturundus 119 avaldust, õppekohti 30
  • Ettevõtlus ja projektijuhtimine päevaõpe 104 avaldust, õppekohti 30
  • Ettevõtlus ja projektijuhtimine sessioonõpe 48 avaldust, õppekohti 30
  • Sotsiaaltöö ja rehabilitatsiooni korraldus 235 avaldust, õppekohti 50
  • Turismi- ja hotelliettevõtlus päevaõpe 33 avaldust, õppekohti 30
  • Turismi- ja hotelliettevõtlus sessioonõpe 81 avaldust, õppekohti 37

Magistriõpe:

• Teenuste disain ja juhtimine 145 avaldust, õppekohti 20
  • Inimesekeskne sotsiaalne innovatsioon 21 avaldust, õppekohti 20
  • Persoonibrändipõhine ettevõtlus 27 avaldust, õppekohti 20
  • Heaolu- ja spaateenuste disaini ja juhtimise õppekavale 20 avaldust, 15 õppekohta

„Sel suvel toimus vastuvõtt ka meie uuele õppekavale persoonibrändipõhine ettevõtlus ning on heameel tõdeda, et eelmisel aastal avatud disainmõtlemise ja digiturunduse õppekava vastu tunti ka sellel aastal väga suurt huvi. Kõige rohkem avaldusi esitati sotsiaaltöö ja rehabilitatsiooni korraldus õppekavale ehk 235 avaldust. Suurim konkurss ühele õppekohale on taas magistrikaval teenuste disain ja juhtimine ehk 7,3 avaldust ühele õppekohale", sõnas Pärnu kolledži õppekorralduse peaspetsialist Urve Tammann.

Pärnu kolledži sisseastumiseksamid ja hindamised kestavad 3. juulist 9. juulini, tulemused selguvad hiljemalt 10. juulil ning nendega on võimalik tutvuda SAIS-is.

Inimesekeskne sotsiaalne innovatsioon

Magistriõppekava „Inimesekeskne sotsiaalne innovatsioon“

Pärnu kolledži avatud uste päev 2024

GALERII: Avatud uste päev tõi kokku pea 100 huvilist

Avatud uste päev 2024

Avasta oma tulevikuvõimalused Tartu Ülikooli Pärnu kolledžis - tule 10. aprillil avatud uste päevale!