Grete-Liisa Sihver, Pärnu Postimees

Pärnu Postimehe taskuhäälingus räägiti Pärnumaa tööjõuvajadusest ja Pärnu kolledži rollist selle täitmisel

Kuidas on Pärnumaal lood ettevõtetele vajaliku tööjõu koolitamisega? Millist rolli mängib kvalifitseeritud tõõjõu ettevalmistamisel Tartu Ülikooli Pärnu kolledž? Milliste valdkondade töötajatest on siinmail suurim põud ja millise eriala inimesi vajatakse meil lähitulevikus?

Nendele ja paljudele teistele tööjõuga seotud küsimustele vastab Pärnu Postimehe taskuhäälingu "Sõnu ei söö" saates Tartu Ülikooli Pärnu kolledži teadus- ja arendusosakonna projektijuht Ain Hinsberg. Saatekülalist küsitles arvamustoimetaja Raido Keskküla.

Kuula taskuhäälingut

4 SAMBA JUTUD Tanel Kiik

Vestlusõhtu "4 samba jutud" koos Tanel Kiigega

Inimesekeskne sotsiaalne innovatsioon