Sandra Peegel

Pärnumaa gümnaasiumite noored peavad oluliseks kolledžist valikainete saamist

22. augustil allkirjastasid Pärnumaa gümnaasiumid koostööleppe Tartu Ülikooli Pärnu kolledžiga. Koostööleppe raames saavad maakonna gümnaasiumite noored võtta kolledžist valikaineid.

„Peame oluliseks, et Pärnu linnas on ülikool ning meil on võimalus siin õppimas käia,“ toovad välja Häädemeeste Gümnaasium 10. ja 11. klassi noored. „Kolledžis kohapeal käies näeme, kuidas ülikoolis õppimine käib ning millised võimalused on kolledžis.“

Esimesel aastal saavad gümnasistid õppida Pärnus järgmisi valikaineid: "Majanduse ja ettevõtluse alused", "Isikliku heaolu kujundamine", "Projektijuhtimine", "Turism ja külalisettevõtlus", "Õiguse alused" ning järgmisel õppeaastal on kolledžil plaan lisada valikusse veelgi rohkem valikaineid.

Koostööleppe sõlmiti Pärnu kolledžis 22. augustil kell 15.30 Lihula Gümnaasiumi, Häädemeeste Keskkooli, Kilingi-Nõmme Gümnaasiumi, Sindi Gümnaasiumi, Tõstamaa Keskkooli ja Vändra Gümnaasiumiga. Loe lähemalt

#ettevõtlus #rahvusvaheline
TÜ Pärnu kolledž

Üleeuroopalisel hotellimajanduskoolide võistlusel esindab Eestit Pärnu kolledži võistkond