Praktilised õppekäigud teevad õppimise huvitavaks

9.11.2018 külastasid esimese kursuse turismi- ja hotelliettevõtluse õppekava üliõpilased Pärnu linna turismiettevõtteid ja turismi toetavaid organisatsioone.

Üliõpilased tutvusid Pärnu Rannastaadioni võimalustega nii sportimise, sündmuskorralduse kui ka majutuse osas, said võimaluse võrrelda heaolu- ja ravispaa teenuseid ning võimalusi Estonia Ravispaahotellis ja Estonia Kuurorthotellis, kogesid väiksema majutusettevõtte pakkumisi Villa Wesset’is ning avastasid Pärnu Endla teatrit nii külastaja kui ka teenindava personali rollis ning seda nii lava peal, taga, all kui ka lava kohal kuuenda korruse tasandilt. Lisaks ettevõtete avalike ruumide, külastajate, koostööpartnerite ja teenuste tutvustamisele, said õppijad näha ka n-ö telgitaguseid.

Tatjana Koor
TÜ Pärnu kolledž, turismiosakond