Autor:
Tartu Ülikooli Pärnu kolledž

Sarja „4 samba jutud“ kolmandal vestlusõhtul astub üles professor Henn Ojaveer

13. detsembril 2023 kell 19 on Pärnu restoranis Kolhethi juba kolmas vestlusõhtu sarjast „4 samba jutud“. Seekord on külaliseks Tartu Ülikooli Pärnu kolledži mereökosüsteemide professor ja tunnustatud merebioloog Henn Ojaveer.

Professor Ojaveere teadmised ja kogemused mereökosüsteemide vallas pakuvad huvi tõenäoliselt kõigile loodushuvilistele ja teadusesõpradele. Vestlusõhtul saavad osalejad kuulda tema uuringutest ja esitada talle küsimusi.

Vestlust juhib Meelis Sarv, kelle sundimatu olek ja huumorimeel lisab õhtule muhedust. Muusikalist meeleolu loob andekas akordionimängija Karl-Heinrich Roots.

Üritus algab kell 19.00. See pakub suurepärast võimalust ühendada meeldiv õhtusöök inspireeriva vestlusega. Tule ja veeda üks hubane õhtu mõnusas seltskonnas, et saada uusi teadmisi ja nautida head muusikat.

Vestlusõhtu „4 samba jutud“ toimub iga kuu teisel kolmapäeval restoranis Kolhethi. Meelis Sarve külalisteks on ühel või teisel moel Pärnu kolledžiga seotud põnevad isikud: vilistlased, endised ja praegused töötajad ning koostööpartnerid.

Academia Pernaviensise XX mõttekoda

Academia Pernaviensise XX mõttekoda „Miks on Russowi kroonika tähtis?“

ars näitus

ARS kunstistuudio maalinäitus

4sambajutud

Vestlusõhtu Ragne Värgiga