Kristi Kuusmik-Orav

Tartu Ülikooli aumärgi pälvis Pärnu kolledži arendusjuht Gea Kammer

27. oktoobril selgusid Tartu Ülikooli Tänutähe, medali, aumärgi ja teenetemärgi „100 semestrit Tartu Ülikoolis“ kavalerid. Tartu Ülikooli aumärgi pälvis Pärnu kolledži arendusjuht Gea Kammer.

Rektor Toomas Asser tunnustas ülikooli liikmeid väljapaistva töö eest Tartu Ülikooli medali, aumärgi ja teenetemärgiga „100 semestrit Tartu Ülikoolis“. Ülikoolile suuri teeneid osutanud ülikooliväliseid inimesi tunnustas rektor Tartu Ülikooli Tänutähega. Tartu Ülikooli aumärgi pälvis Pärnu kolledži arendusjuht Gea Kammer. Lisaks Pärnu kolledži teadus- ja arendusosakonna juhtimisele koordineerib Gea Kammer Pärnu kolledži poolt ka Academia Pernaviensise tegevust ning panustab koostöösse Pärnumaa Arenduskeskuse ja Pärnu linnaga.

Rektor annab ülikooli teenetemärgid pidulikult üle 24. novembril kell 16 Tartu Ülikooli aulas.

Tartu Ülikooli teenetemärgiga tunnustamise ettepanekuid võivad teha kõik ülikooli liikmed. Selleks tuleb kandidaadi nimi ja lühike põhjendus esitada ülikooli kodulehel. Suure medaliga tunnustamise otsuse teeb senat oma oktoobrikuu istungil; medali, tänutähe, aumärgi ja teenetemärgiga „100 semestrit Tartu Ülikoolis“ tunnustamise otsustab rektor vahetult pärast senati istungit. Alates tänasest on ülikooli kodulehel ka tunnustuste andmebaas, mida pidevalt täiendatakse.

Tartu Ülikooli aumärgi pälvis Pärnu kolledži arendusjuht Gea Kammer

Tulbid

Üliõpilasesindus valis tänavused aasta õppejõu auhinna laureaadid

Aasta õppeteo auhind