Author:
Tartu Ülikooli Pärnu kolledž

„Teenusedisaineri mitmekülgne tööriistakast: teadmised, oskused, vahendid“

/Registreerimislink allpool/

1. juunil tähistatava rahvusvahelise teenusedisaini päeva puhul kutsume kõiki teenusedisainist huvitatuid üritusele „Teenusedisaineri mitmekülgne tööriistakast: teadmised, oskused, vahendid“. Päeva sisustavad rikkaliku kogemusega teenusedisainerid Joel Kotsjuba (teenusedisaini nõunik Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumis) ja Riina Randver-Sõer (teenuste disaini ja juhtimise õppekava vilistlane, teenusejuht Maksu- ja Tolliametis).

See on ainulaadne võimalus arutleda teenuste juhtimise olulisuse üle avalikus sektoris ning mõtiskleda teenusejuhi ja teenusedisaineri rollide erinevuste ja sarnasuste teemal. Lisaks tutvustatakse äsja valminud avalike digiteenuste disainimise tööriistakasti ning on võimalus näha-katsuda sellega seotud kaardipakki.

Peale esitlust diskuteerime koos osalejatega, milliseid suundumusi on märgata Eesti teenusedisaini maastikul ja mida see teenusedisaini hariduse jaoks tähendab.

Lisaks on kohal ettevõtluse osakonna õppekavade programmijuhid ja huvilised saavad otse ära küsida kõik oma küsimused seoses sisseastumise ning õppimisega. Ootame osalema kõiki (teenuse)disainihuvilisi ja kõiki, kes kaaluvad sisseastumist mõnele neist õppekavadest:

Päeva lõpetame vaba diskussiooniga suupistelaua ümber, kus sünnivad vabas vestluses uued mõtted ja arendamist väärivad ideed.

Tule ja veeda üks põnev pärastlõuna teenusedisaini ekspertidega!  

Ajakava

15.00–16.30 Teenuste juhtimine avalikus sektoris (teenusejuht vs teenusedisainer, avalike teenuste arendamise tööriistakast), Joel Kotsjuba, Riina Randver-Sõer

16.30–17.15 Diskussioon – kuhu liigub Eesti teenusedisaini maastik? Joel Kotsjuba, Riina Randver-Sõer, Gerda Mihhailova

17.15–18.00 Võrgustumine (vaba vestlus ja suupiste)

Ole kiire ja registreeru juba täna, et tagada endale koht sellel inspireerival ürituselRegistreerumise tähtaeg 30. mai 2023. 

 

#sisseastumine
Sotsiaalne innovatsioon

Esimese aasta kogemused õppekavast „Inimesekeskne sotsiaalne innovatsioon“ 

#sisseastumine
Persoonibrändipõhine ettevõtlus

Pärnu kolledžis avatakse sügisel Eestis ainulaadne magistriõppekava „Persoonibrändipõhine ettevõtlus“

#sisseastumine
Infotund

Infotund: turismi- ja hotelliettevõtlus