TÜ Pärnu kolledži turismiosakond osaleb Leonardo LifeLong Learning projektis CUBITUS

Tartu Ülikooli Pärnu kolledži turismiosakond osaleb kaheaastases rahvusvahelises projektis (CUBITUS), mille eesmärk on suurendada akadeemikute oskusi konsulteerida ärisektori ettevõtteid ning seda spetsiifiliselt turismisektoris ja seeniorturismi valdkonnas.
Projektis osalevad kaheksa riigi (Saksamaa, Austria, Itaalia, Eesti, Portugali, Rumeenia, Türgi ja Suurbritannia) ülikoolide, äriettevõtete ja konsultatsiooniettevõtete esindajad.

Töö käigus valmivad juhendmaterjalid kuidas arendada seeniorturismi tooteid ja konsulteerida äriettevõtteid ning viiakse läbi neljas riigis piloot konsultatsiooniprojektid.
Projekti tulemusena saavad 10 koolitajat taotleda ISO17024 sertifikaadi ning igast riigist saavad osaleda vähemalt 3 turismiettevõtet konsultatsiooni protsessis, mille eesmärk on arendada seeniorturismi tooteid.

Projekti rahastab EACEA LifeLong Learning Programm.

TÜ Pärnu kolledži turismiosakonna juhataja Heli Müristaja ja projektijuht Gristel Leetma 27.-30.11.2013 Firenzes Projekti CUBITUS avakoosolekul.

Lisainfo:
Heli Müristaja, turismimajanduse lektor