TÜ Pärnu kolledži vilistlase Merili Veskmetsa heategevuskampaania lõppes edukalt

2015. aasta alguses lükkas sotsiaaltöö ja rehabilitatsioonikorralduse  eriala üliõpilane, tänane vilistlane, Merili Veskmets käima heategevuskampaania Tansaanias asuva Iluhya Keskkooli toetuseks piksekaitsesüsteemide soetamisel. Kampaania eesmärgiks oli koguda rahalist toetust piksevarraste ostmiseks ning teisalt tõsta inimeste teadlikkust arenguriikide probleemidest ja vajadustest.

Tänaseks on Iluhya Keskkoolis paigaldatud kaheksa vajaminevat piksekaitsevarrast ning siin olnud suureks abiks ka Merili kampaania käigus annetuse teinud inimesed. Suur aitäh teile!

Järgnevalt tänuavaldus preester Michael Albel't, kes Tansaanias asuva kooli olukorda TÜ Pärnu kolledžile tutvustas ja andis meile võimaluse kooli aidata:
Hea annetaja!
Me täname teid südamest teie mõtete, abi ja annetuste eest! Need aitasid meil paigaldada 8 puuduvat piksevardasüsteemi Iluhya Keskkoolile Tanzaanias.
See, mida piksevardasüsteemide paigaldamine tähendab Iluhya Keskkooli õpilastele ja õpetajatele, saad sa kõige paremini teada läbi õpilaste hääle.
Õpilane Diana Obadia: "Ma tunnen väga turvaliselt nüüd, kui need 2 piksevarrast on kooli paigaldatud. Tunnen ennast väga rõõmsalt ja rahulikult, mil Jumal minu palvetele vastas. Ja ma usun, et Jumal alati ilmutab ennast erinevates olukordades. Mitte keegi ei sure enam pikselöögi tõttu. Ma tänan kõiki inimesi, kes mängisid rolli piksevardasüsteemide paigaldamisel."
Veelkord: Väga suur aitäh!l

Soojade soovidega,