Turismi- ja hotelliettevõtluse üliõpilased külastasid Pärnumaa Arenduskeskust ja tutvusid, kuidas Pärnut turundatakse

27.02.2020 külastasid kolledži teise kursuse turismi- ja hotelliettevõtluse üliõpilased Turismisihtkoha turunduse aine raames sihtasutust Pärnumaa Arenduskeskus, kus kolledži vilistlane, turismimajanduse koordinaator Hando Murumägi tutvustas, kuidas Pärnut turundatakse, rääkis digitaalturunduse võimalustest ning andis lühikese ülevaate ka sellest, mida kolledžist saadud turismiharidus tal teha on võimaldanud.

Nagu mitmetes kolledži ainetes, on ka Turismisihtkoha turunduses oluline osa praktilistel ülesannetel. Sel aastal uurivad üliõpilased gruppides erinevaid Pärnu sihtrühmi ning teevad semestri lõpuks ettepanekuid, milliste tegevustega Pärnu sotsiaalmeediakanaleid aktiivsena hoida ja kuidas inimesi konkreetsete ostudeni suunata. Lisaks saavad üliõpilased võimaluse tutvustada Pärnut mais külla tulevatele sõpruslinna (Helsingborg) üliõpilastele.

Lisainfo:
Marit Piirman