Urmas Saard

Väärikate ülikoolil algas viieteistkümnes õppeaasta

20. septembril toimus Hestia Hotel Strand Jurmala saalis Tartu Ülikooli Pärnu kolledži väärikate ülikooli 15. õppeaasta avamise pidulik aktus. Õppureid on väärikate ülikoolis sellel aastal üle 500.

Traditsiooniliselt tervitasid väärikaid Pärnu kolledži direktor Garri Raagmaa ning Pärnu volikogu esimees ja Riigikogu liige Andres Metsoja. Pärnu linnapea Romek Kosenkranius andis tervitused edasi videosilla vahendusel, sest viibis Euroopa Mereliste Äärealade Ühenduse peaassambleel Pärnu sõpruslinnas Vaasas.

Aktusel tunnustati väärikate ülikooli teenetemärgiga Pärnu Muuseumi peavarahoidjat Piret Pedanikku. Piret Pedanik pälvis tunnustuse pikaajalise sisuka koostöö eest ja õpikoja "Väärikate pärandatud lood" eestvedamise eest Pärnu Muuseumis.

Teenetemärgi üleandmine

Garri Raagmaa annab üle väärikate ülikooli teenetemärgi Piret Pedanikule.
Foto: Urmas Saard / Külauudised

Koolitus

Facebooki ja Instagrami reklaamide tegemine algajatele

Väärikate ülikool