Autor:
Canva

Veebikoolitus "Kinnisvara- ja üüriinvesteeringud"

Toimumise aeg: 06.05.2024 kell 10.00–15.30

Toimumise koht: tegemist on veebikoolitusega

Sisu: Meie eesmärk on varustada sind teadmiste ja oskustega, mis aitavad sul mõista investeeringute olemust, eristada kinnisvarainvesteeringuid teistest investeeringuliikidest ning analüüsida ja hinnata üürikinnisvara investeeringute tasuvust ja riske.

Koolitusel õpid:

  • Investeeringute mõistmine: Saad selge ülevaate, mis teeb kinnisvarainvesteeringu unikaalseks, sealhulgas selle põhiomadused ja erinevused võrreldes teiste investeeringuliikidega.
  • Finantseerimise alused: Uurime, kuidas kinnisvarainvesteeringuid finantseeritakse, millised on levinumad finantseerimisvõimalused ja kuidas valida endale sobivaim viis.
  • Üürikinnisvara finantssuhtarvud: Anname sulle tööriistad ja teadmised, et mõista ja arvutada peamisi finantssuhtarve, mis on vajalikud üürikinnisvara investeeringute hindamisel.
  • Praktiline finants- ja tasuvusanalüüs: Õpetame, kuidas praktiliste näidete abil läbi viia üüriinvesteeringu tasuvusanalüüsi, et saaksid hinnata potentsiaalse investeeringu tootlust ja riske.
     

Kellele koolitus on suunatud?

Koolitus on mõeldud kõigile, kes tunnevad huvi investeeringute ja eriti kinnisvarainvesteeringute vastu, olenemata varasemast kogemusest selles valdkonnas. Olgu sa algaja, kes alles kaalub investeerimist kinnisvarasse, või juba mõningase kogemusega investor, kes soovib oma teadmisi süvendada, see koolitus pakub sulle vajalikke teadmisi ja oskusi edukaks investeerimiseks.

Mida kursuse lõppedes oskad?

Kursuse lõpuks on sul tugev arusaam kinnisvarainvesteeringute olemusest, nende tootlusest ja riskidest. Oskad läbi viia finants- ja tasuvusanalüüsi ning tead, kuidas tootlust suurendada ja riske maandada. See teadmine annab sulle kindla vundamendi, millelt edasi liikuda, olgu su eesmärgiks isikliku kinnisvaraportfelli loomine või lihtsalt parem arusaam investeeringute maailmast.

Koolitaja: Tõnu Toompark - Kinnisvaraanalüütik, -konsultant ja koolitaja. Ettevõtja ja kinnisvarainvestor. Majandusteaduste magister.

Hind: 146,40 € (sh. käibemaks)

Registreerumise tähtaeg: 29.04.2024  

 

REGISTREERU KOOLITUSELE

 

mikrokraadid2024

Kiire ja paindlik õppimisvõimalus: Pärnu kolledži mikrokraadiprogrammidesse algab vastuvõtt 3. juunil

mikrokraadiprogramm keslik sihtkoha juhtimine

Mikrokraadiprogramm „Kestlik sihtkoha juhtimine"

ressursimajanduse mikrokraad

Mikrokraadiprogramm „Ressursimajandus"