Võimalus lihvida oma avaliku esinemise oskusi!

• Kas soovid omandada oskusi ja enesekindlust avalikel esinemistel?
  • Tahad õppida, kuidas kasutada oma häält tõhusalt ja veenvalt, et jätta publikule mõjus mulje?

Siis on see kursus just sulle!

Toimumise aeg

19.10.2023 kell 10.00 - 15.45

Toimumiskoht

TÜ Pärnu kolledž (Ringi 35, Pärnu)

Sisust

Koolitusel õpitakse võtteid oma hääle paremaks kasutamiseks avalikul esinemisel - kuidas läbi õige hingamise kasutada oma häält täisväärtuslikuna ja mahukana, kuidas oma häält hoida ja vähendada hääle väsimist.

Koolitus on mõeldud kõigile, kes peavad kõnelema ja suhtlema avalikus ruumis (õppejõud ja õpetajad, spordi- ja kultuuritöötajad, organisatsioonide ja asutuste juhid jt).

Koolitaja

Meelis Sarv. Meelis on TÜ Pärnu kolledži avaliku esinemise õppejõud ja tudengiteatri eestvedaja. Lõpetanud Viljandi Kultuurikolledži näitleja eriala, on osalenud Viljandi Ugala, Tartu Vanemuise ja Teatrilabori etendustes ning Vana Baskini Teatris. Pernau Rahwateatri juhendaja ning olnud paljude pidulike ürituste ja vastuvõttude juht.

Hind

114€ (sh. käibemaks)

Registreeru koolitusele

Kinnisvara- ja üüriinvesteeringud