Majandusteaduskond

Viimane võimalus: mikrokraadiprogrammidesse ootame avaldusi kuni 31. augustini

Kuni 31. augustini 2024 on võimalik kandideerida Tartu Ülikooli Pärnu kolledži mikrokraadiprogrammidesse, mis on mõeldud täiskasvanud õppijatele. Sügissemestril algavad programmid pakuvad töötavale inimesele sobivat sessioonõpet, kus loengud toimuvad kord kuus.

Muutuv tööturg ja uued töötamise viisid nõuavad pidevalt teadmiste ja oskuste arendamist. Mikrokraadiprogrammid võimaldavad õppida kiiremas tempos ja paindlikumalt. Tegemist on tervikliku täiendusõppega, mis arvestab tööturu vajadusi ja sobib oma väiksema koormuse tõttu hästi just töötavale inimesele. Programmi maht on 12–30 EAP-d ning õpe kestab pool aastat kuni aasta.

„Õppima on oodatud vähemalt keskharidusega õppijad, kes soovivad oma teadmisi ja pädevust mõnes kitsamas valdkonnas arendada," ütles Pärnu kolledži täiendusõppe koordinaator Kristel Teearu.

Sügisel 2024 algavad mikrokraadiprogrammid:

Digiteenuste disain ja suhtlus klientidega

Disainiuuringud teenuste disainis

Heaoluteenuste disainimine

Ressursimajandus

Teenuste arendamine ja turundus

Teekond eduka turismimajanduseni

Kestlik sihtkoha juhtimine

Toidutehnoloogia ja disain – kokk kui disainer (vastuvõtt kuni 23.08.2024)

mentorikoolitus

Mentorite koolitus alustavate töötajate toetamiseks ja töökohal juhendamiseks

Tartu Ülikooli tudengid Delta õppehoones