Autor:
Canva

VIDEO: Mikrokraadiprogramm, mis õpetab, kuidas saada sihtkohta külalisi ka madalhooajal

Tartu Ülikooli Pärnu kolledž pakub uut mikrokraadiprogrammi "Kestlik sihtkoha juhtimine", mis on mõeldud turismisektori juhtidele, kohalike omavalitsuste ametnikele ja kõigile huvilistele, kes soovivad arendada oma teadmisi jätkusuutliku turismi vallas.


Mikrokraadiprogramm "Kestlik sihtkoha juhtimine" ei ole pelgalt teoreetiline kursus. Osalejad saavad osa praktilistest töötubadest ja õppekäikudest, mis aitavad omandatud teadmisi koheselt rakendada. Lisaks on see suurepärane võimalus luua kontakte ja jagada kogemusi teiste valdkonna spetsialistidega. Programm kestab 02.09.2024 – 29.06.2025. Loengud toimuvad kord kuus pühapäevast teisipäevani, mistõttu sobib programm väga hästi just töötavale inimesele. 

Tuleviku turismijuhtidele
Programmi lõpetajad saavad Tartu Ülikooli täiendusõppe tunnistuse, mis tõstab konkurentsivõimet tööturul ja avardab karjäärivõimalusi. See on ideaalne võimalus neile, kes soovivad viia oma teadmised ja oskused uuele tasemele ning panustada kestliku turismi arengusse.

Vastuvõtt mikrokraadiprogrammi kestab kuni 21. augustini 2024. Kuna kohtade arv on piiratud, tasuks avaldus esitada pigem varem. Programmis osalemiseks on vajalik bakalaureusekraad või rakenduskõrghariduse diplom ja vähemalt kolmeaastane töökogemus turismisektoris. Kuna osad õppeained on inglise keeles, on vajalik inglise keele oskus B1 tasemel.

 

VAATA LISA JA REGISTREERU

Uus mikrokraad

Mis asi on mikrokraadiprogramm?

kinnisvara- ja üüriinvesteeringud

Kinnisvara- ja üüriinvesteeringud

Videopostitused Canvaga

Videopostitused Canvaga