Triin Künnapas

Kolledž pakub innovatiivset mikrokraadi teenusedisainis

Soovid oma karjääri edendada ja omandada uusi oskusi teenusedisaini valdkonnas? Meie mikrokraadiprogramm "Teenuste disain" on suunatud spetsialistidele ja juhtidele, kes vastutavad teenuste ja toodete arendamise eest, samuti turundusspetsialistidele ja kõigile teistele, kes soovivad luua kasutajakeskseid teenuseid.

Mida programm pakub?

Teenuste disaini mikrokraadiprogramm on loodud tasemeõppekava ainete baasil ja pakub võimalust omandada lisaeriala või erialased pädevused teenusedisaini valdkonnas. Programm koosneb kaheksast ainest, sealhulgas loovus ja ettevõtlikkus, protsessi- ja kvaliteedijuhtimine, teenuste disain, finantsjuhtimine ja palju muud. Mikrokraadiprogrammis s

Praktiline ja paindlik õpe

Programmi õppetöö toimub auditoorselt kord kuus kolmapäevast pühapäevani, mis võimaldab osalejatel paindlikult oma töö ja õpingute vahel tasakaalu leida. Õppejõudude hulka kuuluvad oma ala eksperdid, nagu Gerda Mihhailova, Mari Arnover ja paljud teised.

Miks osaleda?

Mikrokraadiprogramm annab teadmised disainmõtlemise ja teenusedisaini metoodika rakendusvaldkondadest ettevõtetes ja organisatsioonides. See arendab oskust kasutada teenusedisaini meetodeid, aidates luua paremaid teenuseid ja tooteid. NB! Mikrokraadiprogrammis osalemise eelduseks on bakalaureusekraad või kõrgharidusdiplom ja mikrokraadiprogrammi „Disainiuuringud teenuste disainis“ läbimine.

Registreerumine ja tähtaeg

Registreerumine on avatud kuni 21. jaanuarini 2024. Programm algab 12. veebruaril 2024 ja kestab kuni 30. juunini 2024. Kogu programmi maksumus on 1740 eurot, millele ei lisandu käibemaks, ja on võimalik tasuda ka osade kaupa.

Ära jäta kasutamata võimalust edendada oma karjääri ja omandada väärtuslikke oskusi teenusedisaini alal. Registreeru juba täna Tartu Ülikooli Pärnu kolledži mikrokraadiprogrammi "Teenuste disain"!

Registreeru teenuste disaini mikrokraadiprogrammi

Kinnisvara- ja üüriinvesteeringud

Veebikoolitus "Kinnisvara- ja üüriinvesteeringud"

Koolitus